یکشنبه, اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳
spot_img
خانهگزارشافتتاح شعبه جدید بیمه ایران در بندرترکمن

افتتاح شعبه جدید بیمه ایران در بندرترکمن

بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، شعبه جدید بیمه ایران در شهرستان بندرترکمن افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، در این مراسم که با حضور زاهدنیا معاون فنی و مهندس ترابی مدیرکل پشتیبانی بیمه ایران برپا شد مسئولین محلی از جمله دکتر زنگانه معاون سیاسی و امنیتی و خانم دکتر اونق معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری بندرترکمن، یعقوبی مدیر کل بیمه ایران استان گلستان، روسای شعب و نمایندگان فروش حضور داشتند آقای زاهدنیا ضمن ارائه سابقه فعالیت بیمه ایران از سال ۱۳۶۶ در سطح نمایندگی و در سال ۱۳۷۷ در جایگاه شعبه مستقیم، پروژه بازسازی اساسی شعبه بندرترکمن را نمونه بارزی از الگوی مشتری مداری بیمه ایران در ارائه خدمات فروش، کارشناسی و پرداخت خسارت به چهار شهرستان غرب استان دانسته و ضمن تشریح عملکرد بیمه ایران در طول۴۰ سال پرشکوه از انقلاب اسلامی، موفقیت های امروز بیمه ایران بویژه در ۱۰ ماهه ۹۷ را حاصل اعتماد روزافزون مردم عزیز ایران به این شرکت ۸۳ ساله دانستند.
زاهدنیا با اعلام رشد ۲۹ درصدی تولید حق بیمه بیمه ایران و کاهش ۱۶ درصدی نسبت خسارت این شرکت،از سبقت پرتفوی بیمه های زندگی بیمه ایران از بیمه درمان خبر داده و اعلام کرد هم اکنون بیمه زندگی با سهم ۱۰ درصد دومین سهم پرتفوی شرکت را به خود اختصاص داده است.
وی سیاست بیمه ایران را در جذب نمایندگی بیمه زندگی در سطحی گسترده حائز اهمیت و توجه دانسته و تاثیر آنرا در اشتغالزایی و کارآفرینی جوانان در کنار توسعه این رشته بیمه ای مرهون خلاقیت و ابتکار عمل این شرکت ملی دانست.
در این جلسه آقای مهندس ترابی توضیحات مبسوطی از فرایند پروژه بازسازی اساسی شعبه به حضار جلسه ارائه نمودند و کسب رضایتمندی مشتریان شرکت را هدف و مقصود اصلی این پروژه دانستند.
آقای دکتر زنگانه و خانم دکتر اونق معاونین محترم فرمانداری شهرستان ترکمن‌ نیز ضمن استقبال از خدمات بیمه ایران و بهره برداری از این پروژه، بدلیل اهمیت موضوع بیمه، فرهنگ سازی، آموزش، جذب و تامین سرمایه گذاریهای داخلی و خارجی و همکاری نزدیک با نماینده دولت یعنی فرمانداری شهرستان را ضروری دانسته و بر فعالیت و تحرک بیشتر شعبه تاکید نمودند.
لازم به توضیح است، شعبه بیمه ایران در شهرستان ترکمن، خدمات مستقیم به شهروندان چهار شهرستان: بندرترکمن، کردکوی، گمیشان و بندرگز ارائه می نماید.

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب