سه شنبه, خرداد ۱, ۱۴۰۳
spot_img
خانهانتخاباتخواستار توسعه هستیم، ادعای دلسوزی و توسعه شهر را داریم ولی...

خواستار توسعه هستیم، ادعای دلسوزی و توسعه شهر را داریم ولی…

باز انتخابات ، باز ادعا ها و باز هوچی گری ها ، آخر تا کی ؟ همه ما ادعایمان می شود تحصیل کرده ایم ، ادعا می کنیم روشن فکریم و آگاهی دادن به مردم را باعث توسعه می دانیم ولی چه کرده ایم؟
متاسفانه برای بعضی ها رسیدن به جایگاه شورا آنقدری اهمیت دارد که برای رسیدن به آن دست به هر کار میزند ، کسی که با راه اندازی کارناوال های بزرگ قصد فریب مردم را دارد ، کسی که هزینه های زیادی برای موتور سواران میکنند تا با سرو صدا و شلوغ کاری که موجب اذیت و آزار مردم می شوند دل مردم را بدست آورند ، کسی که خرج های زیادی برای کسانی که در ستادهایشان باشند انجام میدهد چه انتظاری باید داشت که بتوانند در شورا برای مردم کار کنند ؟؟
ای مردم شورا جایی باید باشد که دغدغه های مردم آسایش و راحتی را از کاندیداها بگیرد و آنها برای رسیدن به آن باید ترس داشته باشند ، متاسفانه این همه هزینه ها را از کجا باید جبران کنند ؟
انتخابات بجای ارائه برنامه و ایده شده جای جنگ بنرها!!! بعد می خواهیم پیشرفت کنیم ؟ همین عوامل هستند که باعث میشوند افراد توانمند با ظرفیت های بالا نتوانند پا در عرصه خدمت بگذارند تا میدان برای هوچی گرها ، عوام فریبان و کسانی که نیتهای ناپاکی دارند خالی بماند و انتخابات عرصه ای شود برای دلالان انتخاباتی
اندکی تفکر کنید آیا سرنوشت ما را کثرت بنرهای تبلیغاتی یا به خط شدن ماشینهای کرایه ای باید تعیین کنند؟؟ هر ملتی به اندازه تفکراتش زندگی خواهد کرد اگر از این موارد گذر نکنیم و درس خوبی به چنین افراد ندهیم قطعا جایگاه ما همین عقب ماندگی خواهد بود

اگر نیت پاک باشد قطعا راه نیز باید پاک باشد ، بیایید با اندکی تحقیق نیت های پاک را انتخاب کنیم

حبیب الله ایری

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب