چهارشنبه, خرداد ۲, ۱۴۰۳
spot_img
خانهاجتماعیتمدید فرصت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

تمدید فرصت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، در اطلاعیه شرکت ملی نفت ایران در خصوص دلیل تمدید دوباره مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت و همچنین زمان تمدید آمده است: “به منظور ایجاد فرصت و مساعدت با داوطلبان مناطق زلزله‌زده غرب کشور، زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۶٫۹٫۸ تمدید شده است.”

پیش از این نیز وزارت نفت پیرو آگهی استخدام منتشر شده برای استخدام در شرکت‎های تابعه وزارت نفت، فرایند ثبت‎نام را از ۲۵آبان ماه آغاز کرد و اعلام کرد که متقاضیان می‎توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://azmoon.nioc.ir نسبت به ثبت‎نام در آزمون استخدامی اقدام کنند.

وزارت نفت با مجوز سازمان امور اداری و استخدامی بر آن است ۲ هزار و ۳۰۰ نفر مشتمل بر هزار ۵۰ نفر با حداقل چهار سال سابقه کار مرتبط در صنایع نفت و دیگر صنایع مشابه و هزار و ۲۵۰ نفر از فارغ‎التحصیلان برتر دانشگاه‎ها را با شرایط مشخصی که پیش از این اعلام شده است، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه، طب صنعتی و گزینش استخدام کند.

متقاضیان دارای شرایط تا اول آذرماه امسال فرصت دارند در این آزمون استخدامی ثبت نام کنند. اما امروز مهلت ثبت نامه آزمون استخدامی وزارت نفت تا ساعت ۲۴ موره هشتم آذرماه سال جاری تمدید شد.

جهت دانلود نمونه سئوالات آزمون استخدامی شرکت نفت روی لینک های زیر کلیک کنید.

دانلود نمونه سئوالات مهندسی شیمی آزمون استخدامی شرکت نفت

دانلود سوالات استخدامی عمومی شرکت نفت (ویژه همه رشته ها)

دانلود سوالات استخدامی تخصصی حسابداری شرکت نفت

 

 

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب