سه شنبه, خرداد ۱, ۱۴۰۳
spot_img
خانهاجتماعیحمایت از یاشار کمی، والیبالیست جوان و خوش اخلاق بندرترکمنی

حمایت از یاشار کمی، والیبالیست جوان و خوش اخلاق بندرترکمنی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، یاشار کمی بازیکن جوان و خوش اخلاق بندرترکمنی، متولد ۱۳۷۷ والیبالیست سابق تیم نوجوانان استان گلستان  است.

یاشار والیبال رو از سال ۹۲ نزد مربی خود دردی محمد کمی شروع کرد و در سال ۱۳۹۵ در تیم نوجوانان استان گلستان به نائب قهرمانی مسابقات کشوری دست یافت.

یاشار کمی در دوران اوج بازیگری در کنار مربی عزیز

 

متاسفانه از بد روزگار در سال ۹۵ به بیماری استئوسارکوم(سرطان استخوان) مبتلا شد. متاسفانه یکی از پاهای یاشارجان جهت خارج نمودن تومورهای سرطانی در حدود دو سالی است که قطع شده است اما پزشکان به یاشار امیدواری دادند که با تخلیه ی تومور از پا میتواند به زندگی امیدوار باشد. هیچ بیمارستان دولتی پذیرای این مورد بیماری یاشار را نداشتند، از این رو یاشار هم اکنون در بیمارستان فلسفی گرگان که یک بیمارستان خصوصی میباشد بستری شده است.

فقط هرینه ی هر شب تخت این بیمارستان هشتصدهزار تومان میباشد. حالا خودتان حق الزحمه پزشکان و تعداد شبهای ماندگاری یاشار در این بیمارستان را حساب کنید لذا از شما هموطنان گرامی جهت حمایت از یاشار دعوت می نمائیم تا  کمک های مالی خود را با واریز به شماره کارت خود یاشار کمی (در عکس ذیل) در جهت سلامتی ایشان گامی برداریم:

شماره کارت بانکی یاشار کمی
شماره کارت بانکی یاشار کمی (یاشار ث می)

 

اکثر بازیکنان والیبال ترکمن صحرا و سردار آزمون در صفحات شخصی خود در اینستاگرام فراخوان حمایت از یاشار کمی را منتشر کرده اند که امید می رود با حمایت مردم ایران و ترکمن صحرا یاشار جان دوباره سلامتی را خود را باز یابد و با علاقه ای وافری که به والیبال دارد در رشته والیبال نشسته خوش بدرخشد.

یاشار کمی در کنار بمب انرژی فرهاد قائمی و ادریس دانشفر

به امید سلامتی “یاشار کمی” و درخشش این پسر خوش قلب در والیبال نشسته در آینده

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب