جمعه, تیر ۱, ۱۴۰۳
spot_img
خانهورزشیبرد شیرین شهرداری گنبد در مصاف با سایپا تهران

برد شیرین شهرداری گنبد در مصاف با سایپا تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، تیم والیبال شهرداری گنبد در بازیهای هفته ششم لیگ برتر والیبال ایران در مصاف با سایپا تهران در سالن حجاب تهران با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری یافت.

شهرداری گنبدکاووس با حمایت پرشور هواداران خود در گیم نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ از آن خود کرد اما در  گیم دوم ۲۲ بر ۲۵  علیرغم شایستگی این گیم را به سایپا واگذار نمود اما در گیم سوم ۲۶ بر ۲۴ و در گیم چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید.

صدها تماشاگران و هواداران گنبدی در سالن حجاب تهران جهت حمایت از تیم شهرداری گنبد حضور داشتند بطوریکه با تشویق مستمر خود سالن حجاب تهران به سالن المیپک گنبد تبدیل شده بود که همین باعث روحیه مضاعف در تیم گنبد ایجاد نمود که این پیروزی شیرین را رقم بزنند.

بازیکنان تیم سایپا تهران متاسفانه رسم میزبانی به جا نیاورند و با حرکات زشت و اعتراض های مکرر رضا قرا در ست چهارم از داور کارت قرمز دریافت کرد که همین باعث کسب یک امتیاز به نفع شهرداری گنبد شد.

این بازی که از شبکه های تلویزیونی پخش زنده نداشت اما به موهبت پخش زنده (لایو) اینستاگرام، توسط حامد پورمند از فعالین ورزشی گنبد از طریق پیچ شخصی خود و همچنین پیچ اینستاگرام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد پخش زنده گردید که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت بطوریکه پخش زنده حامد پورمند چون با گزارش ایشان هم همراه بودند بیشترین آمار بازدید از پخش زنده در اینستاگرام را داشت.

شهرداری گنبد با این برد ۱۴ امتیازی شد و در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ایران قرار گرفت و در چهارشنبه ۲۳ آبان در تهران به مصاف پیکان تهران خواهد رفت که پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن آرزوی پیروزی در بازی آینده را دارد.

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب