جمعه, تیر ۱, ۱۴۰۳
spot_img
خانهورزشینقره داغ تماشاگران گنبدی توسط کمیته انضباطی

نقره داغ تماشاگران گنبدی توسط کمیته انضباطی

با رای کمیته انضباطی تیم شهرداری گنبد از یک بازی خانگی با حضور تماشاگران محروم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن  به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه کمیته انضباطی  یکم بهمن ماه با حضور تمامی افراد تشکیل دهنده برگزار شد و تصمیمات لازم پس از بررسی گزارش ناظران و دفاع حاضرین به شرح زیر صادر گردید:

1- در خصوص دیدار تیم های شهروند نکا و میلاد نور رامسر بنابر گزارش ناظر مسابقه و بررسی های صورت گرفته تیم شهروند نکا از حضور تماشاگران در یک دیدار خانگی محروم گردید.

2- در خصوص دیدار تیم های شهرداری گنبد و سایپا تهران در تاریخ 1397/10/26 بنا بر گزارش ناظر و بررسی های صورت گرفته با حضور  نمایندگان تیم ها، تیم شهرداری گنبد از یک جلسه حضور تماشاگران در دیدار خانگی محروم گردید و یک مشوق این تیم تا پایان دور برگشت و مشوقی دیگر تا پایان لیگ 97 از حضور در سالن مسابقات منع شدند.
3- به آقای محمدرضا حضرت پور از تیم سایپا تذکر کتبی داده شد.


آیا محرومیت تماشاگران باعث بهتر شدن شرایط میشود؟
چطور شد کمیته انضباطی محترم اینبار اینقد زود تشکیل جلسه داد و رای رو هم اعلام کرد!!!!!!!

تیم والیبال شهرداری گنبد این چهارشنبه که میزبان پیکان تهران است با حکم فدراسیون والیبال از تماشاگران خود محروم شد.

در تمامی بازی گذشته تیم والیبال شهرداری گنبد سالن المپیک مملو از تماشاگر بود بطوریکه در هر جایی که امکان استقرار بود تماشاگران حضور داشتند و این حضور بیشمار تماشاگران سرمایه بسیار بزرگی هست که دیگر تیم ها مخصوصا تیم های تهرانی از آن محروم هستند.

در بازی رفت دو تیم پیکان تهران و شهرداری گنبد که در تهران برگزار شد با حضور تماشاگران با تعصب گنبدی در تهران سالن تهران به سالن المپیک گنبد تبدیل شده بود که با تشویق های جانانه خودشان باعث پیروزی تیم والیبال شهرداری گنبد شدند.

از فدراسیون والیبال درخواست داریم بجای اینگونه اقدامات که در راستای تضعیف والیبال ایران هست با برخورد منطقی تر در جهت رفع مشکل باشند و بیش از این نسبت به سرکوب پایتخت والیبال ایران ننمایند.

در ضمن قابل به ذکر است که در بازی گذشته تیم والیبال شهرداری گنبد و سایپا تهران در گنبد اقدام خاصی از طرف تماشاگران گنبدی انجام نشد که منجر به تضعیف امنیت بازی یا توقف بازی شود که باعث صدور حکم محرومیت تماشاگران #گنبدی شود و این برخورد کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بر خلاف قوانین بین المللی والیبال می باشد

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب