پنجشنبه, اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۳
spot_img
خانهگزارشچرا ساری، آق قلا نشد؟

چرا ساری، آق قلا نشد؟

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، روزنامه سراسری جمله در مورخه 28 فروردین با تیتر اول خود با عنوان ” چرا ساری، آق قلا نشد؟ ” به گزارشی در این باره به قلم هومن حکیمی منتشر نمود که حاوی نکات مهمی است که در ذیل به آنها اشاره می شود:

مهدی عبوری شهردار جوان مرکز استان مازندران، در طول حدود هفت سال که وظیفه شهرداری ساری را بعهده دارد اقدامات چشمگیری برای ساری انجام داده است که موجب رضایت شهروندان ساروی شده است.

شهردار جوان ساری که اگر در کشورمان بی نظیر نباشد، قطعا کم نظیر است. او توانست ادبیات خواست و توقع مردم را تغییر دهد و سطح مطالبات مردم ساری را بالاتر ببرد.

چند روز پس از سیل شدید مازندران و ساری، متاسفانه دامنه و گستره سیل ویرانگر به استان گلستان، همسایه مازندران و سپس به دیگر نقاط کشورمان رسید. گلستان را آب فرا گرفت و آق قلا و گمیشان تقریبا به طور کامل غرق شدند. شاید عده ای بگویند که حجم سیلاب در گلستان از مازندران بیشتر بوده اما مقایسه سیل وحشتناک مازندران و آسیب شدیدی که به تعداد زیادی از روستاهای مازندران وارد شد ثابت می کند که ساری اگر آسیب کمتری دید، قطعا به نحوه ورود شهرداری در کنار دیگر دستگاهها مانند استانداری به ماجرای سیل بوده است.

لایروبی رودخانه تجن به میزان سه متر، آن هم چندی قبل از بارش شدید باران و سیلی که آمد، هوشمندی دیگری از جانب عبوری و تیم مدیریتی شهر ساری بود که اگر انجام نمی شد امروز ساری هم تبدیل به یک آق قلا ی دیگر شده بود.

مهدی عبوری پس از دریافت کارنامه قبولی در شهرداری ساری اینک به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی مقابل آزمونی دیگر قرار می گیرد.

 

جهت بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب