یکشنبه, اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳
spot_img
خانهاجتماعیوزیر ورزش برای کشف حقیقت توهین به ترکمن صحرا اقدام کند

وزیر ورزش برای کشف حقیقت توهین به ترکمن صحرا اقدام کند

نماینده استان گلستان در شورای عالی استان ها با توجه به توهینی که به ظرفیت خدادادی و ورزش ملی اسب سواری در ترکمن صحرا از طرف رئیس فدراسیون سوارکاری شده بود از وزیر ورزش خواست که نسبت به روشن شدن و کشف حقیقت این توهین اقدام کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از ایرنا، تاج محمد بخشی زاده، روز پنجشنبه در پانزدهمین جلسه شورای عالی استان ها در ساختمان مجلس قدیم افزود: از وزیر ورزش و جوانان درخواست می‌کنیم که برخورد شایسته با عوامل بیان این توهین داشته باشد و همچنین با مسئول مربوطه که چنین گستاخی را داشته است برخورد کرده و مراتب آن را به اطلاع شورای عالی استان ها برساند.

وی تاکید کرد: ترکمن ها ملتی خوب، آرام با فرهنگ، صادق و نوعدوست هستند و همواره در کنار مردمان ایران بوده اند. آنان در همه حال از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف آن و انقلاب حمایت کرده اند. اما متاسفانه چند روزی است که کام این ملت نجیب و وحدت گرا به تلخی گراییده است و دلشان از نامهربانی مسئولی نابخرد در فضای مجازی که مسئولیت وی ارتباط مستقیم با ظرفیت غنی و خدادادی و ملی اسب سواری ترکمن صحرا دارد، آزرده و دردآگین کرده است.

نماینده استان گلستان در شورای عالی استان ها تاکید کرد: ضمن تقبیح و محکوم کردن اظهارات رئیس فدراسیون سوارکاری از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهیم که برخورد شایسته و بایسته با این مسئول داشته باشد.

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب