دوشنبه, خرداد ۲۸, ۱۴۰۳
spot_img
خانهاجتماعیسورپرایز FIVB: آرمان صالحی دومین بازیکن برتر دنیاست!

سورپرایز FIVB: آرمان صالحی دومین بازیکن برتر دنیاست!

سورپرایز FIVB: آرمان صالحی دومین بازیکن برتر دنیاست!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن به نقل از “ورزش سه”، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) آمار لیگ ملت‌ها تا پایان هفته دوم را منتشر کرد. در این آمار، آرمان صالحی، لیبروی تیم ملی والیبال ایران، با ۴۸ دریافت موفق درخشش ویژه‌ای داشته و به عنوان دومین بازیکن برتر دنیا در پست لیبرو معرفی شده است. تنها مارتین بوژیلوف از بلغارستان با ۴۹ دریافت موفق توانسته از او پیشی بگیرد.

این عملکرد چشمگیر صالحی در رقابت‌های لیگ ملت‌ها نشان‌دهنده توانایی‌های بالای این بازیکن در دریافت است. حضور در این جایگاه برجسته، نه تنها نشان از تلاش‌های بی‌وقفه صالحی دارد، بلکه نمایانگر پتانسیل بالای اوست. در حالی که تیم ملی والیبال ایران روزهای بسیار تلخی را سپری می‌کند این جایگاه صالحی جزء معدود نقاط روشن این روزهای تاریک والیبال ایران محسوب می‌شود.

صالحی که از بازیکنان با استعداد والیبال ایران محسوب می‌شود، در هر مسابقه با تمرکز و انگیزه بالا به میدان می‌رود و نقش حیاتی در حفظ تعادل تیم دارد.

با توجه به ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌ها، انتظارات از صالحی بیشتر شده و هواداران امیدوارند که با تداوم این عملکرد درخشان، تیم ملی ایران بتواند در ادامه این رقابت‌ها عملکرد بهتری داشته باشد.

پانوشت:

ترکمن صحرا پایتخت والیبال ایران، دارای استعدادها و بازیکنان مطرحی هست که در صورت دعوت به تیم ملی قابلیت و توانایی هایشان را نمایش خواهند داد و صد افسوس از خط خوردن لحظه اخری ایلشن داودی پور از تیم ملی که در پست پاسور می توانست کمک بزرگی برای تیم ایران باشد.

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب