دوشنبه, اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۳
spot_img
خانهاجتماعیثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی

ثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی

مدیر مرکز آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی گفت: در آزمون استخدامی بخش دولتی بیش از ۴ هزار نفر جذب می‌شوند.

به گزارش تسنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عزیز آشنا مدیر مرکز جهاد دانشگاهی در نشست خبری ششمین آزمون استخدامی که امروز در مرکز جهاد دانشگاهی برگزار شد اظهار کرد: ششمین آزمون استخدامی 17 اسفند ماه امسال برگزار می‌شود و تعداد استخدامی‌ها در این آزمون ۴ هزار و ۴۶۴ نفر است.

مدیر مرکز آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه هر سال ۲ مرتبه آزمون استخدامی برگزار می‌شود، ادامه داد: یک بار در ۶ ماهه اول سال و یک مرتبه در ۶ ماه دوم سال آزمون استخدامی برگزار می‌شود که مرحله اول آن در بهار امسال برگزار شد و مرحله دوم اسفند ماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به استخدام دولتی هر سال، گفت: هر ساله دستگاه‌های دولتی آزمون استخدامی را برگزار می‌کنند، اما تعداد دستگاه‌ها معین نیست، زیرا به دلیل بودجه و اجازه سازمان اداری مجوزها تغییر می‌کنند و بر همین اساس می‌توان گفت که تعداد دستگاه‌ها ثابت نیست.

آشنا با بیان اینکه ثبت نام از 30 دی ماه آغاز شده است، گفت: این ثبت نام تا ۹ بهمن ادامه دارد و ۱۳ اسفند ماه کارت ورود به جلسه صادر می‌شود.

مدیر مرکز آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی درباره حداقل سن برای شرکت در آزمون استخدامی، گفت: حداقل سن ۲۰ سال است همچنین حداکثر سن در مقطع دیپلم ۲۵ سال، حداکثر سن در مقطع کاردانی ۳۰ سال، حداکثر سن در مقطع کارشناسی ۳۵ سال، حداکثر سن در مقطع کارشناسی ارشد ۴۰ سال و حداکثر سن در مقطع دکتری ۴۵ سال است.

وی درباره چگونگی برگزار آزمون بیان کرد: کلیه سئوالات عمومی و تخصصی به صورت تستی چهار جوابی و با ضریب یک است همچنین هر پاسخ غلط یک، سوم نمره منفی دارد.

لینک ثبت نام در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی

 

آزمون استخدامی گزینش بومی ندارد

آشنا با بیان اینکه در این آزمون سهمیه بومی حذف شده است، اظهار کرد: به موجب قانون گزینش بومی در این آزمون وجود ندارد و سهمیه بومی حذف شده است.

مدیر مرکز آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی درباره ضریب تاثیر دروس مختلف، گفت: ضریب تاثیر دروس عمومی ۴۰ درصد و دروس تخصصی ۶۰ درصد است همچنین ضریب تاثیر امتحان کتبی ۷۰ درصد و مصاحبه ۳۰ درصد در نتیجه نهایی خواهد بود.

وی ادامه داد: حدنصاب قبولی در امتحان کتبی معادل ۵۰ درصد بالاترین نمره کسب شده در امتحان مشترک فراگیر با ارزش وزنی ۴۰ درصد برای حیطه عمومی و ۶۰ درصد برای حیطه تخصصی در هر شغل محاسبه می‌شود و بر اساس آن سایر مراحل انتخاب داوطلبان پیگیری خواهد شد؛ همچنین در این مرحله امتیازات و سهمیه‌های قانونی که در متن آگهی وجود داشته‌اند، اعمال نخواهد شد.

آشنا در پایان گفت: سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صمت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان دستگاه‌هایی هستند که در این آزمون جذب نیرو خواهند داشت.

 

دانلود نمونه سوالات ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی

یکی از ابزارهای مهم جهت موفقیت در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی آشنایی با نمونه سوالات استخدامی ادوارهای گذشته است که از لینک های زیر می توانید تهیه نمائید:

دانلود بسته کامل نمونه سوالات ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

دانلود اصل دفترچه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی کارشناس امور اداری

دانلود بسته کامل سوالات آزمون استخدامی کارشناس مالی

دانلود سوالات استخدامی محیط زیست و شیلات

دانلود بسته کامل سوالات عمومی و تخصصی استخدامی کارشناس آبخیزداری

دانلود سوالات استخدامی سازمان بهزیستی کشور

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی متصدی امور دفتری دیوان عدالت اداری

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی کارشناس روابط کار

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی کارشناس حقوقی

دانلود جزوات و نمونه سوالات استخدامی حقوق اداری

دانلود جزوات و نمونه سوالات استخدامی گزارش نویسی

دانلود جزوه و سوالات استخدامی درس تئوری مدیریت

دانلود جزوه و سوالات استخدامی درس مدیریت مالی

دانلود جزوات و سوالات استخدامی درس مالیه عمومی، بودجه و برنامه ریزی

دانلود کتاب و جزوات و سوالات استخدامی درس اصول حسابداری

دانلود جزوات و سوالات استخدامی درس اقتصاد خرد و کلان

دانلود نمونه سوالات استخدامی مهندسی کامپیوتر

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی عمومی و تخصصی حسابداری

 

 

دیگر مطالب

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پربیننده ترین مطالب